Oprawki Ray Ban

Jeśli cenisz sobie bezkompromisowe najmodniejsze rozwiązania w każdym szczególe, z pewnością zwrócisz uwagę na oferowane przez naszą firmę oprawki okularowe Ray Ban. Produkty tej firmy są znane na całym świecie i cenione za wyjątkową wytrzymałość, jak również unikalne wzory, wyznaczające najnowsze trendy mody.

Proponowane przez naszą firmę artykuły świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku zastosowań korekcyjnych, jak i coraz częściej wybieranych wariantów, tzw. „zerówek”.

Charakterystyczne, zaokrąglone kształty, jakie posiadają nasze okulary korekcyjne od razu kojarzą się z ich producentem. Dodatkowo na zauszniku znajduje się niewielkie logo Ray Ban.

Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Warszawie, gdzie będziesz mógł dopasować konkretny wzór według własnych oczekiwań. Jesteśmy pewni, że wybierając tego typu oprawy, sprawdzą się one przez wiele lat.

OPTIMEDA Sp z o.o. - ul. Puławska 7/9, 02-515 Warszawa Mokotów. E-mail: info@optimeda.com.pl, tel.: (22) 849 83 08 Copyright Optimeda 2013. Wykonanie Internetica.pl