Okulary progresywne

Dla naszych Klientów dobieramy wyłącznie takie rozwiązania, które zagwarantują wyraźne widzenie i najwyższy komfort noszenia. Z tego względu, przed zadecydowaniem, jaki rodzaj okularów polecimy odbiorcy korzystającemu z naszych usług, przeprowadzamy z Klientem szczegółową rozmowę, a następnie wykonujemy profesjonalne badanie.

 

Zastanawiasz się, czy taki rodzaj szkieł będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

 

Jeśli potrzebujesz dwóch par okularów (do czytania i do dali), to szkła progresywne są dla Ciebie najlepszym wyborem!
Jeśli nie wiesz, czym są soczewki progresywne zapraszamy do naszego salonu – z przyjemnością wyjaśnimy i rozwiejemy wszystkie niepewności odnośnie ich używania. Pomożemy również w doborze nie tylko odpowiedniego rodzaju szkieł, ale również najodpowiedniejszego modelu dopasowanego do kształtu twarzy.alonie okulistycznym i dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Jeśli nie masz recepty na okulary progresywne, nie martw się, sprawdzimy Twoje oczy w naszym warszawskim salonie okulistycznym i dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Jeśli posiadasz wypisaną receptę, potwierdzimy jej prawidłowość!

 

Klientom proponujemy dobór szkieł, które gwarantują szybką poprawę wzroku.


Odpowiednio dobrane szkła progresywne zapewniają użytkownikom możliwość skorygowania wielu obszarów widzenia. Dzięki nim możliwa jest poprawa widzenia zarówno z bliska jak i z daleka, bez konieczności stosowania dwóch par okularów – do bliży i do dali. Jest to komfortowe rozwiązanie pozwalające na płynne przejście mocy szkła do patrzenia z różnych odległości. Dzięki proponowanym przez nasz salon okularom nasi Klienci mogą cieszyć się dobrym wzrokiem i pełnym komfortem. Krawędź tego rodzaju szkieł jest niezauważalna, a ponadto modele te doskonale sprawdzają się u osób aktywnych fizycznie.
Okulary progresywne polecane są osobom z problemami ze wzrokiem, wynikającymi z wieku. Odpowiedni dobór szkieł progresywnych gwarantuje polepszenie wzroku, perfekcyjną widoczność, a co za tym idzie najwyższy komfort noszenia.

Rodzaje soczewek progresywnych:

HOYALUX MYSTYLE V+ – szkła o konstrukcji binokularnej uwzględniającej różnice pomiędzy wadą wzroku w prawym i lewym oku. Są to rodzaje pochodzące z najbardziej ekskluzywnej linii produktów firmy Hoya. Zapytaj o specjalny rabat dla nowych klientów.
Zapytaj o specjalny rabat dla nowych klientów.
http://www.hoya.pl/index.php?SID=5277a0a3ec650830090012&page_id=27915


HOYALUX iD LIFESTYLE V+ – rodzaj soczewek, które niezwykle precyzyjnie korygują wzrok orarodzaj soczewek, które niezwykle precyzyjnie korygują wzrok oraz poszerzają obszar widzenia w bliży i w odległościach pośrednich. Soczewki firmy Hoyalux, uwzględniające indywidualne parametry użytkowania dostępne są w dwóch wersjach konstrukcyjnych.


HOYALUX iD LIFESTYLE V+ – soczewki stworzone w taki sposób, by spełnić oczekiwania Klientów. Wykonane zostały zgodnie z uwzględnieniem Państwa sugestii. Firma Hoya udostępnia dwie wersje konstrukcyjne tego modelu, co zapewnia możliwość indywidualnego dopasowania produktu.


HOYALUX iD LIFESTYLE V+ HARMONY – soczewki o uniwersalnej strukturze. Najbardziej komfortowy rozkład progresji obejmujący główne obszary widzenia


HOYALUX iD LIFETYLE V+ CLARITY – dynamiczne soczewki przystosowane do użytkowania przez osoby poszukujące najbardziej komfortowego rozwiązania do widzenia w dali.


HOYALUX SUMMIT PRO TRUEFORM – soczewki dla osób, którym zależy na naturalnym przejściu pomiędzy bliżą a dalą. Uniwersalne rozwiązanie, które docenia większość użytkowników.


Ceny soczewek rozpoczynają się od 500zł

Zapewniamy idealny dobór modelu odpowiednio dostosowany do wady wzroku Klienta

OPTIMEDA Sp z o.o. - ul. Puławska 7/9, 02-515 Warszawa Mokotów. E-mail: info@optimeda.com.pl, tel.: (22) 849 83 08 Copyright Optimeda 2013. Wykonanie Internetica.pl